Konference 7 vrchů

Nadační fond Credo zve tuto sobotu 6. února 2021 na celodenní on-line Konferenci 7 vrchů. Jde o snahu nalézat Boží požehnání v každé sféře naší společnosti.

7 vrchů představuje sedm základních oblastí vlivu, které ovlivňují způsob a kvalitu života člověka: rodina, politika, církev, podnikání, umění, vzdělání a média. Na konferenci vystoupí mnoho zajímavých řečníků. Ve vrchu rodiny např. Maria Fridrichová z Centra pro rodinu a sociální péči v Ostravě, Jana Jochová z Aliance pro rodinu, ve vrchu umění zpěvák a skladatel Pavel Helan nebo modelka a moderátorka Eva Čerešňáková, ve vrchu politiky ministr financí Slovenské republiky Eduard Heger, ve vrchu podnikání zakladatel Trinity Bank Radomír Lapčík a mnoho dalších.

Cílem konference je přinášet Boží požehnání do každé sféry naší společnosti a motivovat účastníky programu k tomu, aby aplikovali Boží principy do všech oblastí života. „Zveme k zapojení všechny, které zajímá některá z uvedených oblastí. V Božích očích je každá část důležitá, ale to, jak v těchto sedmi klíčových oblastech žijeme, zásadně ovlivňuje způsob a kvalitu našeho života,“ uvádí Libor Kučera z pořádajícího nadačního fondu Credo.

Celá konference proběhne na www.7vrchu.cz. Účast je zdarma, zvána je odborná i laická veřejnost. Dopolední část programu bude probíhat přes Youtube vysílání, odpoledne je možné zúčastnit se workshopu dle svého výběru, který povedou odborníci z daných oblastí. Workshopy budou probíhat přes aplikaci ZOOM a je třeba se na ně předem registrovat na webových stránkách www.7vrchu.cz. Pozvaným hostům bude také možné klást otázky formou chatu. „Těším se, že budeme hledat společně způsob, jak aplikovat principy 7 vrchů v praxi,“ uzavírá Kučera.

Zdroj: nadační fond Credo