Konference o evangelizaci 15.–16. 11. 2024 Praha-Dejvice, Pastorační centrum

Připravujeme pro vás další ročník Konference o evangelizaci. Dvoudenní program proběhne v termínu 15.–16. listopadu 2024 v pastoračním středisku v Praze-Dejvicích (Thákurova 3, Praha 6 – Dejvice). Církev je tu proto, aby evangelizovala. Konference je určena především pro ty, kteří chtějí vycházet a hlásat evangelium. Jde o místo modlitby, setkání a povzbuzení se navzájem v evangelizační službě.

Můžete se opět těšit na podnětné přednášky, duchovní program, workshopy a kulatý stůl. Z hostů zatím potvrdili účast: Pavol Strežo (SK), P. Vojtěch Koukal (Komunita Blahoslavenství), Rosťa Šerý (Projekt ON), Františkáni (misie), P. Kamil Obr (Farní evangelizační buňky), Komunita Chemin Neuf, Veronika Filipová (kurzy Alfa), Pavla Petrášková, Gedeon worship a další. Jména hostů budeme postupně doplňovat. Děkujeme všem za modlitby za toto dílo.

Konferenci připravuje Komunita Blahoslavenství ve spolupráci s nadačním fondem Credo pod záštitou Arcibiskupství pražského. Na přípravě se podílí široký tým složený se zástupců různých společenství. Nahrávky z předchozích ročníků můžete najít níže: