Evangelizace prostřednictvím médií

Ježíš.czStránky Ježíš.cz (jezis.cz) dávají prostor osobním svědectvím křesťanů o osobním obrácení, o obnově osobního vztahu s Bohem, o zkušenosti s Boží Láskou...

TV MISKřesťanská internetová televize TV-MIS zahájila svůj provoz v prosinci 2005. Najdete zde velké množství audio i video materiálů. Zkratka MIS znamená jednak multimediální internetová samoobsluha, což znamená, že každý si může vybrat kdy a co chce shlédnout nebo si poslechnout. Ale zároveň zkratka MIS znamená i Matris Immaculatae Spei – Matka Panna Naděje, myslí se Maria.

V polovině roku 2007 začal vycházet šedesáti čtyř stránkový barevný časopis Milujte se! s podtitulem Časopis pro novou evangelizaci. Jedná se o českou verzi mezinárodního časopisu stejného názvu, který má hlavní redakci v polské Poznani.

Linka důvěryLinka důvěry nabízí možnost podiskutovat pomocí elektronické pošty (po dohodě možno i osobně)o svých problémech, nejasnostech i o všem ostatním s člověkem, který se vám bude snažit naslouchat a společně najít odpověď. Služba je k dispozici bezplatně a anonymně. Služba probíhá e-mailovou cestou a má adresu help@vira.cz.

Od roku 1997 se FATYM věnuje tisku brožur v rámci tiskového apoštolátu. Jedná se o tisk levných, čtivých, nábožensky povzbuzujících knih, které jsou šířeny jen za výrobní cenu nebo často pouze rozdávány.